Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Trabzonspor Basketbol’dan Kötü Haber Gelebilir

Trabzonspor Basketbol’dan Kötü Haber Gelebilir

Bilindiği üzere Trabzonspor Basketbol‘da finansal problemler devam ediyor ve takımda şuanda yaprak kıpırdamadı transfer hamleleri açısından.

Yönetim geçtiğimiz günlerde durum değerlendirmesi adına önemli bir toplanı gerçekleştirdi. Elbette görüşülen temel konular; transfer yasağına neden olan FIBA’daki toplam 12 dosya ve futbol branşının yönetimi ile yaşanan finansal problemlerdi. Öncelikli olarak FIBA tarafındaki dosyaları kapatabilmek adına çalışan yönetimin tüm bu borçları kapatabilemk için önemli kaynağa, desteğe ihtiyacı var ve şimdiye kadar bu konuda bir gelişme yaşanmadı.

Aradığı finansal desteği ve kaynakları halen bulamayan Trabzonspor Basketbol yönetimi de haklı olarak ligden çekilme opsiyonunu öncelikli olarak düşünmeye başladı.

Lige katılım için gerekli olan bedeli ödeyen bordo mavililerin son durumu yakın zamanda netlik kazanacak. Koç Bulkaz yönetimindeki teknik heyet olumlu gelişmeler olacağını düşünerek transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu arada koçun da henüz resmi olarak sözleşme imzalamamış olduğunu hatırlatayım.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir