Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Trabzonspor Büyük Olasılıkla Çekilecek

Trabzonspor Büyük Olasılıkla Çekilecek

Trabzonspor Basketbol Başkan Yardımcısı Derya Günal borçların yapılandırılması ve sponsor bulunması konusunda gerekli yardımları görmediklerini ifade ederek, “Bayramdan sonra kararımızı vereceğiz ancak şu ana kadar olumlu bir gelişme sağlayamadık.” dedi.

Günay şöyle konuştu:
“Oyuncu ve menajer borçlarıyla ilgili olarak yaptığımız görüşmelerin çok azından istediğimiz yanıtı aldık. Buna ek olarak sponsor arayışlarımız da bir sonuç vermedi. Bu görüntüye göre ligden çekilme olasılığı çok fazla ancak yine de bayram sonuna kadar bekleyip kararımızı ondan sonra vermeyi düşünüyoruz.”

Trabzonspor’un çekilmesi durumunda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 15 takımla oynanacak ve her hafta bir takım dinlenecek.

Kaynak: BasketfaulHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …