Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Trabzonspor ve TBF’den Çekilme ile İlgili Açıklamalar

Trabzonspor ve TBF’den Çekilme ile İlgili Açıklamalar

Trabzonspor‘un hakkında uzun süredir konuşulan çekilme ihtimali bugün itibariyle son bulmuş oldu.

Basketbol kulübü başkanı Abiş Hopikoğlu açıklamalarda bulundu:

“Ligden çekilme durumumuz yok. Kuraya girdik, ekonomik olarak zor durumdayız. Bunları çözüp transfer harekatını başlatacağız. Antrenörümüz Ozan Bulkaz bizimle kalacak ve bu ekibin önemli bir parçası olacak”

Diğer taraftan TBF CEO’su de BSL kura çekiminde konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu:

“Trabzonspor ile alakalı spekülasyon vardı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Dün kendileriyle bir görüşme yaptık. Kimseye haber vermeden, birgün ansızın ‘Ligden çekiliyorum.’ demiyorlar. Kuraya girdiler, canla başla bir şeyler yapıyorlar. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Değerli bir ligimiz var. ‘Takımı kapatıyorum’ diyerek, kimseye haber vermeden kapanmaktan ziyade sonuna kadar bizimle birlikte oluyorlar. Bu süreçten hep beraber çıkacağız.”

Kaynak: 61saat & TBFHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir