Güncel
Anasayfa / Czarni Slupsk / Trefl Sopot – Czarni Slupsk İddaa Tahmini 10.09.23

Trefl Sopot – Czarni Slupsk İddaa Tahmini 10.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Trefl Sopot Pazar günü saat 18:00’da Czarni Slupsk ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Trefl geçen sezon play-off potasına girmeyi başarmış ama çeyrek final serisinde EuroCup ekibi Wroclaw karşısında direneemiş, 3-1 ile elenmişti. Yeni sezonda da hedefleri play-off biletini kapmak olacak. Hırvat koç Tabak yönetiminde kurdukları yeni takıma baktığımızda tecrübeli guard Aaron Best, milli oyuncu Zyskowski, Szolnok’dan Auston Barnes, çaylak guard Scruggs, Rytas’dan Macar milli oyuncu Varadi, Bnei Herzliya’dan Van Vliet önemli isimler konumundalar. 

Czarni de rakibi gibi geçen sezon play-off biletini kapmıştı ama çeyrek final serisinde Ostrow karşısında direnememişler ve 3-0 ile sürpürülmekten kurtulamamışlardı. Yeni sezonda da hedefleri play-off biletini kapabilmek olacak. Koç Cesnauskis yönetiminde yola devam ederlerken kadrolarını yenilediler. Çaylak forvet Hendricksen, Astoria’dan Szymkiewicz, Skopje’den Mike Caffey, Oldenburg’dan Macio Teague, Start’dan Griciunas ve geçen sezon da takımda olan Leonczyk öne çıkması beklenen isimler konumundalar.

Ligin orta seviyede yer alan iki denk takımının hazırlık maçında karşılaşmalarını izleyeceğiz. Denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerinden uzak kalacağım. Henüz adaptasyon sürecini tamamlamadılar, iki tarafta da yeni ve çaylak oyuncular var. Bu nedenle de birbirlerine net olarak üstünlük kurmalarını beklemiyorum. Ev sahibi ekip lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …