Anasayfa / BKT EuroCup / Trento – Buducnost İddaa Tahmini 31.01.24

Trento – Buducnost İddaa Tahmini 31.01.24

BKT EuroCup B grubu 17. hafta mücadelesinde Trento Çarşamba günü saat 22:00’da Buducnost ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Trento son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldı. Ancak hem Aris hem de Telekom ile aynı galibiyet sayısına sahip olduğu için halen play-off şansı devam ediyor. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise önce Lietkabelis’i sonra da Wroclaw’ı 6’şar sayı farkla geçmeyi bilmişler, kalelerini iyi korumuşlardı. Geçen hafta da konuk oldukları formda rakipleri Cluj karşısında direnseler de 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Karadağ ekibi ise son 2 maçını kaybederek geliyor bu deplasmana… Bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar ancak halen az da olsa şansları var. Önce bu maçı kazanmaları sonra da Telekom ile Aris’den en az birinin kaybetmesini bekleyecekler. Bu şekilde son haftaya bir şansları olabilir. Son deplasman maçlarında Aris’e direnseler de 1 sayı ile kaybetmişler ve ikili averajı da rakibe teslim etmişlerdi ilk maçı da kaybettikleri için. Geçen hafta ise evlerinde Ulm karşısında yine çok iyi direnmişler ama uzatma sonunda 4 sayı ile yenilmişlerdi.

İki takım arasında bir seviye ya da siklet farkı olduğunu düşünmüyorum. Ne kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ne de sahada oynanan basketbol adına bir takım diğerine üstünlük kurar demek zor. Play-off yolunda iki takım için de kazanılması gereken, hedef bir maç. Bu nedenle de Buducnost’un son haftalarda sergilediği yüksek dirençli basketbolu dikkate alarak tercihimi onların lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım.  

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …