Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Trento – Gran Canaria İddaa Tahmini 16.12.20

Trento – Gran Canaria İddaa Tahmini 16.12.20

7DAYS EuroCup 10. hafta mücadelesinde Trento Çarşamba saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti  için oranı 1.50 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.72 olarak belirlemiş.

Trento 9 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırabildi ve top 16 biletini garantilediler. Ayrıca halen liderlik şansları bulunuyor. Bunun için öncelikle bu maçı normal sürede 10 sayıdan fazla bir farkla kazanmaları, eş zamanlı olarak da Promitheas’ın Cedevita’yı yenmesi gerekiyor. Grubu lider bitirmeleri önemli çünkü bu durumda Top 16 grubunda diğer grupların birincileriyle eşleşmememiş olacaklar. Gruptaki son iç saha maçlarında Nanterre’e uzatma sonunda kaybetmişler, ligdeki son iç saha maçlarında Cantu’yu 1 sayı ile de olsa yenmişlerdi.

İspanyol ekibi ise 9 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırdı ve onlar da top 16 biletini zaten ceplerine koydular. Bu maçı kazanmaları durumunda diğer maçlardan bağımsız olarak liderliği de garantilemiş olacaklar. Diğer taraftan normal süreyi 10 sayıdan az bir farkla kaybetmeleri durumunda eğer Cedevita da Promitheas’a yenilirse yine lider bitirmiş olacaklar grubu. Ancak iki kulvardaki son 3 deplasman maçlarını da kaybettiklerini belirtelim, üstelik hepsinde de çift haneli farklarla can sıkıcı mağlubiyetler almışlardı.

İki takımın arasında aslında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok. Hatta son maçlardaki forma grafiklerine bakarsak özellikle iç sahada Trento’nun durumunun Gran Canaria’nın deplasman performansına göre çok daha iyi olduğunu görebiliriz. Trento halen Maye’den yoksun olsa da Williams, Browne, Sanders üçlüsünün etkili performansı ve Morgan’ın dönüşüyle bu maçta favori olduklarını düşünüyorum. Gran Canaria son 3 deplasman maçında da çift haneli farklarla kaybetti ve bu maçta da birden bire direnç seviyelerinin yukarı çıkabileceğini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.04.21

İspanya Liga Endesa 30. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. …