Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Pesaro İddaa Tahmini 23.04.22

Trento – Pesaro İddaa Tahmini 23.04.22

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Trento Cumartesi saat 21:00’da Pesaro ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Trento ligin vasat ekiplerinden biri. Son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar, düşme hattından sadece 2 adım uzakta kalabildiler. Ama sezonun bitmesine 3 maç var, yani bir galibiyet daha alabilirlerse matematiksel olarak da ligde kalmayı garantilemiş olacaklar. Son olarak geçen hafta düşme adaylarından Fortitudo’ya konuk olmuşlar ve tam anlamıyla dağılmışlar, sadece 69 sayı üreterek 20 sayı fark yemişlerdi. O maçta Bradford 16 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Caroline 13 sayı, 6 ribaund ile yegane ayakta kalmaya çalışan isimlerdi.

Pesaro ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 27 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve play-off potasının sadece 1 adım gerisindeler. Üst üste 3 maçlarını kazanıp çıkışa geçtikten sonra geçen hafta güçlü Bologna karşısında kendi sahalarında direnememişler ve 77-96’lık skorla kaybederek mini serilerine son vermek durumunda kalmışlardı. O maçta emektar skorer Delfino 18 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile öne çıkarken, Moretti 15 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Jones 12 sayı, 7 ribaund ile direnmeye çalışan diğer isimler olmuşlardı.

Trento rakibinden kağıt üstünde daha kaliteli bir kadroya sahip olsa da Pesaro’nun özellikle son haftalarda oynadığı basketbol seviyesi rakibine göre daha yukarıda. Play-off şanslarını halen sürdürdükleri için bu motivasyonla deplasmanda da olsalar direnç seviyelerinin yüksek olacağını tahmin ediyorum. Delfino, Moretti, Jones üçlüsüyle formsuz Trento’nun canını sıkacaklarını, kaybetseler bile kolay lokma olmadan handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Paris İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Salı günü saat …