Anasayfa / İtalya Lega Basket Serie A / Trento – Varese İddaa Tahmini 04.02.24

Trento – Varese İddaa Tahmini 04.02.24

İtalya Lega Basket Serie A 19. hafta mücadelesinde Trento Pazar günü saat 20:15’de Varese ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Trento son dönemin formsuz ekiplerinden birisi… 5 maçtır Serie A sahnesinde kazanamıyorlar. Bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar ama halen play-off potasından uzaklaşmış değiller, averajla takiplerini sürdürüyorlar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise karnelerinin yine iyi olmadığını gördük, önce güçlü Milano’ya 5 sayı farkla sonra da lider Brescia’ya tam 24 sayı farkla yenilmişler daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Haftaiçi de EuroCup sahnesinde yine burada evlerinde denk rakiplerinden Buducnost’a hiç direnememişler ve 19 sayı farkla teslim olmuşlardı. 

Varese ise son 5 maçtan 3 tanesini kazanarak toparlanma sinyalleri verdi ve en azından düşme potasından 2 adım uzakta kalarak güvenli noktaya geldiler. Hatta artık play-off potası ile de aralarındaki fark sadece 2 galibiyete düşmüş durumda. Bir diğer önemli nokta ise deplasmandaki son 3 maçlarını da üst üste kazanmış olmaları. Sırasıyla Pesaroi Treviso ve Cremona gibi zayıf rakiplere karşı hata yapmamşlardı. Geçen hafta konuk oldukları Cremona’yı son nefeste 1 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım arasında puan tablosunda 2 galibiyetlik bir fark görünse de Trento’nun son haftalardaki kötü performansı düşünülünce bu fark bana pek bir şey ifadet etmiyor. Varese gibi deplasmanlarda rakiplerine kök söktüren bir takım karşısında da zorlanacaklarını düşünüyorum. Misafir takımın Mannion, Hanlan, McDermott, Moretti, Woldetensae gibi silahların liderliğinde kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (3) 10.02.24

Cumartesi programının son kısmında İtalya Lega Basket Serie A, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa …