Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Varese İddaa Tahmini 22.01.23

Trento – Varese İddaa Tahmini 22.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 16. hafta mücadelesinde Trento Pazar günü saat 19:30’da Varese ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.66 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.82 olarak belirlemiş.

Trento ligin orta halli takımlarından birisi. Şuan kadar 8 galibiyet topladılar ve kendilerine 6. sırada, hedefledikleri play-off potasında yer buldular. Ancak son haftalarda istikrarsız ve güven vermeyen performanslara imza atıyorlar. Burada Serie A’da son 4 maçtan 3 tanesini kaybettikleri gibi EuroCup’da da son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. İki kulvardaki son sınavlarını evlerinde oynamalarına rağmen denk rakiplerden Reggio Emilia’ya 16 ve London Lions’a ise 14 sayı farkla kaybetmişlerdi…

Varese ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. 15 maçlarından 9 tanesini kazandılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Ayrıca son 2 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda güçlü Milano’ya karşı beklendiği gibi fazla direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişler ama denk rakiplerinden Brindisi’ye karşı da 14 sayı farkla net bir üstünlük kurmuşlardı. 

Trento kağıt üstünde daha tecrübeli bir kadroya sahip ki evlerinde oynamanın da avantajı var ceplerinde. Ama son haftalarda iki kulvarda da hiç güven vermiyorlar. Bunu yanında Varese ise ligin flaş takımlarından birisi ve son haftalarda çok daha formda ve diri bir konumdalar. Bu maçta da Reyes, Owens, Ross, Johnson, Brown gibi kaliteli ve yüksek potansiyelli yabancılarını devreye sokarak iyi durumda olmayan Trento karşısında hanelerine galibiyet yazdırabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.66
intobet Oranı: MS 2 – 1.82
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Uruguay Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Club Atletico Olimpia – Bigua İddaa Tahmini 31.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Club Atletico Olimpia Salı günü saat 02:30’da Bigua ile karşılaşacak. Hem İddaa …