Anasayfa / Fortitudo Bologna / Treviso – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 02.02.20

Treviso – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 02.02.20

İtalya Lega Basket Serie A 21.hafta mücadelesinde Treviso Pazar saat 21:00’da Fortitudo Bologna ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Treviso 7 galibiyetle 13.sırada yer alıyor ve play-off yarışından 3, düşme hattından 2 galibiyet uzaktalar. Özetle güvenli bölgedeler şimdilik, ilk hedeflerini gerçekleştirdiler yeni geldikleri Serie A’da. Evlerinde ise 9 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Ayrıca evlerinde oynadıkları son 3 maçı da üst üste kaybettiklerini, taraftarları karşısında galibiyete hasret olduklarını belirteyim. Son olarak konuk ettikleri Cremona’dan 10 sayı fark yemişlerdi. 

Ligin bir diğer yeni takımı Fortitudo ise 10 galibiyetle kendisine 8.sıradan play-off yeri kapmış durumda şuana kadar. Ancak deplasman karneleri ise pek iyi değil, 9 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son deplasman maçlarında güçlü rakipler Virtus Bologna ve Venezia’dan çift haneli farklar yerken sürpriz şekilde ligin zayıf halkalarından Trieste’ye de tam 20 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise içerde denk rakiplerinden Varese’yi yenerek moral buldular.

Treviso konumu gereği kafası rahat takımlardan biri, düşme hattından uzaktalar. Bununla beraber evlerinde oynadıkları son maçlarda galibiyeti unuttular pek iyi sinyaller vermiyorlar. Rakip Fortitudo ise play-off takımlarından biri olmayı başardı yeni geldiği Serie A’da. Ancak yerlerini koruyabilmek için deplasman karnelerini toparlamaları gerekiyor ve bu maç onlar için doğru başlangıç noktası olabilir. Fortitudo’nun Aradori, Sims, Mancinelli, Robertson gibi önemli isimlerle bu deplasmanda kolay pes etmeyeceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …