Anasayfa / İddaa Tahminleri / Treviso – Reggio Emilia İddaa Tahmini 05.12.21

Treviso – Reggio Emilia İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Treviso Pazar saat 20:30’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.43 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Treviso ligin orta şekerli takımlarından biri, 9 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler. Son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler ve milli aranın öncesinde ufak bir düşüş yaşadılar. Ancak evlerindeki performansları halen iyi. BCL ve Serie A’daki son 3 maçlarını da üst üste kazandıklarını gördük. Varese, Szombathely, Cremona gibi rakiplere karşı hata yapmadan galibiyete ulaştıklarını gördük. O maçta Dimsa 23 sayı, 4 ribaund, Sims 22 sayı, 5 ribaund ve Russell 12 sayı, 5 asist ile galibiyetin mimarları olmuşlardı.

Reggio Emilia da rakibi gibi play-off yarışına dahil olmaya çalışan ekiplerden biri, 9 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunun da altını çizmemiz lazım. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ki zaten 5 maçtan sadece 2 tanesini kazanabilmişlerdi deplasmanda. Europe Cup dahil son 3 deplasman maçlarında Venezia, Milano ve Zaragoza’ya kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son Zaragoza maçında Crawford 16 sayı, 6 asist, Candi 15 sayı, 3 ribaund ve Olisevicius 12 sayı, 12 ribaund ile direnen isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve puan sıralaması anlamında ciddi farklar yok. Ama konu Treviso’nun evindeki performansına ve Emilia’nın deplasmandaki sıkıntılarına gelince elbette ev sahibi bir adım öne geçiyor. Dimsa ve Russell gibi 2 formda guardın yanı sıra pota altında da Sims gibi önemli bir silaha sahipler. Son deplasman maçlarında varlık gösteremeyen Emilia’nın burada da çok zorlanacağını tahmin ediyorum. Ama yine de riski azaltmak için Treviso’nun handikaplı değil, direkt galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Petkim Spor – Tofaş İddaa Tahmini 29.01.22

ING Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Petkim Spor Cumartesi saat 15:30’da Tofaş ile karşılaşacak. …