Anasayfa / Cremona / Trieste – Cremona İddaa Tahmini 27.09.20

Trieste – Cremona İddaa Tahmini 27.09.20

İtalya LegaBasket Serie A açılış haftasında Trieste Pazar saat 18:30’da Cremona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Trieste Süper Kupa maçlarına iyi başlamış ve Treviso ve Venezia gibi iyi rakipleri geçmeyi başarmışlardı. Ama son maçlarda düşüşe geçerek rakiplerine farklı yenildiler ve Süper Kupa’dan elendiler. Koç Dalmasson’un elinde Myke Henry, Devonte Upson, Milton Doyle, Ike Udanoh, Juan Fernandez gibi önemli silahlar var ve onları da ne kadar iyi kullanabildiklerini gösterdiler.

Cremona ise Süper Kupa’nın zayıf halkalarından biriydi. Son 3 maçlarında üst üste kaybettiler ve farklı yenildiler. Koç Galbiati’nin elinde Marcus Lee, T.J. Williams, Jarvis Williams, Daulton Hommes, Davir Cournooh gibi silahlar var. Ama bu isimlerin çoğuyla hazırlık döneminde birlikte olamadılar pandemi nedeniyle gelen seyahat koşulları nedeniyle takıma geç katıldılar. Bu da onların sezona yeteri kadar hazırlanamasına neden oldu.

Trieste Süper Kupa maçlarında daha hazır bir görüntü verdi. En azından koç Dalmasson elindeki silahları nasıl kullanacağını belirledi, rollar ve sistemi oturma şansı buldu. Cremona ise yabancı oyuncuları ile tam kadro olarak ancak 1-2 hafta antrenman yapabildi sezon öncesi. Bu da onların adaptasyon anlamında çok zorluk çekmelerine neden olacak. Bu zor deplasmanda da Trieste karşısında ayakta kalmalarının kolay olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.25 
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Spojnia Stargard – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 25.10.20

Polonya Ligi 9. hafta mücadelesinde Spojnia Stargard Pazar saat 19:35’de Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. Hem …