Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trieste – Trento İddaa Tahmini 20.12.20

Trieste – Trento İddaa Tahmini 20.12.20

İtalya Lega Basket Serie A 12. hafta mücadelesinde Trieste Pazar saat 22:45’de Trento ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak açıklamış.

Trieste 7 maçtan 5 tanesini kaybetti ve bu sezon covid’den en çok etkilenen takımlardan biri. Son 5 maçlarını da kaybettiler, oldukça formsuzlar ve henüz lige adapte olabilmiş değiller. Evlerindeki son 2 maçlarında Brindisi karşısında iyi direnmiş olsalar da 3 sayı farkla yenilmişlerdi, sonrasında ise ligin bir diğer güçlü rakibi Virtus Bologna karşısında hiç direnemediler ve tam 17 sayı farkla yenildiler. Geçen hafta da denk rakiplerinden Cantu karşısında deplasmanda 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Trento ise sezonun istikrarlı takımlarından biri, 11 maçlarından6 6 tanesini kazandılar ve ilk 4 yarışındaki adaylardan biri olabileceklerini de gösterdiler. Deplasman karneleri de ligin orta şekerlilerinden biri, 6 maçtan 3 tanesini kazandılar. Hanelerindek önemli artılardan biri ise deplasmandaki son 2 maçlarını üstüste kazanmış olmaları, Brescia ile Venezia gibi önemli rakipleri evden uzakta kazanmaları önemliydi. Maye, Morgan ve Williams’ın sakatlıktan dönmeleri ile daha iyi durumdalar.

Trento ligin dişli takımlarından biri ve sezon sonuna kadar üst sıraları zorlayabileceklerinin mesajlarını verdiler. Karşılarında ise Trieste gibi ligin vasat takımlarından biri var. Her ne kadar Trieste evinde oynuyor olsa da son haftaların en kötü performanslarından birine sahipler, 5 maçtır galibiyetle tanışamıyorlar ve bu maçta da Browne ve Williams liderliğindeki Trento karşısında kazanabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Orleans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Dijon Pazartesi saat 21:00’da Orleans ile …