Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Tubingen – Braunschweig İddaa Tahmini 01.05.24

Tubingen – Braunschweig İddaa Tahmini 01.05.24

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Tubingen Pazar günü saat 16:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 86.5 olarak açıklamışlar. 

Tubingen ligin en zayıf halkası konumunda. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar, son sıradan kurtulamadılar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük, bu maçların bir diğer ortak noktası da yüksek tempo ve bol skordu. O maçlarda savunmada sınıfta kalmışlar ve potalarında sırasıyla 98 sayı, 92 sayı ve 88 sayı görmüşlerdi. 

Braunschweig ise son 3 maçtan ikisini kazandı ve kalan 4 maçta az da olsa play-in şansını sürdürdü. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu biliyoruz son 4 maçlarını üst üste kaybettiler… Son olarak 20 Nisan’da konuk oldukları Oldenburg’a 87-66 ile farklı kaybetmişlerdi. Geçen 3 gün önce ise konuk ettikleri şampiyonluk adaylarından Alba’yı 90-81 gibi dikkat çekici bir skorla geçerek sürpriz bir sonuca imza atmışlardı.

Braunschweig ligin üst seviyeyi bırakın ortak şekerli takımlarından biri bile değil, vasat ekiplerden birisi. Ancak son dönemde hücumda kendilerini bulduklarını biliyoruz ki Alba potasına da 90 sayı bıraktılar 3 gün önce. Bu maçta da deplasmanda olsalar bile ligin en zayıf halkası, en zayıf savunması Tubingen karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Braunschweig’ın kazanırken 85 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.49
intobet Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …