Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Tubingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.02.24

Tubingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.02.24

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Tubingen Cuma günü saat 22:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibinin limitini 90.5 olarak açıklamışlar. 

Tubingen ligin düşme adaylarından birisi. Şuana kadar sadece 5 galibiyet elde edebildiler. Düşme hattından şimdilik 2 adım uzak kalarak ana hedefi gerçekleştirmiş oldular aslında. Son 5 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak 4 tanesinde kazansalar da kaybetseler de minimum 94 sayı ürettiklerini gördük. Nitekim geçen hafta da şampiyon Ulm’u deplasmanda 76-97 gibi dominant bir skorla geçerek 5. galibiyetlerine ulaştılar. 

Merlins ise rakibinden de kötü durumda, 18 maçtan sadece 3 galibiyet çıkabildiler ve bu nedenle de puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 5 maçlarının tamamını kaybederken temel sıkıntılarının da savunma olduğunu gördük, o maçlarda minimum 94 sayı görmüşleri potalarında. Son olarak 28 Ocak’ta konuk oldukları güçlü rakipleri Bayern’e direnememişler ve yine savunmada sınıfta kalarak 98-81 ile kaybetmişlerdi. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma izleyeceğiz. Özellikle Merlins adına sezonun hedef maçlarından biri olacak. Deplasmanda olmalarına rağmen bu denk rakip karşısında kazanarak artık toparlanmaları gerekiyor. Ancak savunmalarının çok yumuşak olduğunu biliyoruz ve karşılarında ise son dönemde kaybederken bile 90 baremini rahatlıkla geçtiklerini gördük. Dolayısıyla bu maçta öncelikli beklentim ev sahibinin skor potansiyelini bulması, hatta aşması yönünde olacak. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.45
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …