Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Tubingen – Wurzburg İddaa Tahmini 29.04.18

Tubingen – Wurzburg İddaa Tahmini 29.04.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL 33.hafta mücadelesinde Tubingen Pazar saat 21:15’de Wurzburg ile karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibi lehine 15.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 16.0 olarak açıklamış.

Tubingen artık BBL’ye veda maçlarını oynuyor, çünkü sadece 1 galibiyetle lig tablosunun son sırasına haftalardır kazık çakmış durumdalar. Evlerinde oynadıkları son 3 maça baktığımızda hepsini de hatrı sayılır farklarla kaybettiklerini görüyoruz. Sırasıyla Jena’dan 27, Alba Berlin’den 53 ve Bayern’den 15 sayı fark yemişlerdi. Bayern karşısında diğer maçlara göre daha fazla direnmelerinin de temel nedeni oyuncuların bu maçı vitrin olarak görüp kendilerini gösterme çabalarıydı.

Wurzburg ise 17 galibiyetle 9.sırada ve play-off yarışından kopmamak için kalan haftalarda minimum hata ile oynamaları gerekiyor. 8.sıradaki Frankfurt ile aralarında sadece 1 maç fark var.Bu sezon deplasman karneleri pek iyi değil, 16 maçtan sadece 5 galibiyet çıkarabildiler. Son 3 deplasman maçlarından da sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Onda da Oldenburg’u 13 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı.

Tubingen’in ligden düştüğü haftalar öncesinde garantilenmişti ve artık veda maçlarına çıkıyorlar sadece. Son maçta Bayern karşısında biraz direnmişlerdi çünkü oyuncular bunu vitrin maçı olarak görüp ekstra performans sergilemişlerdi. Ama bu kez Wurzburg karşısında öyle bir durum yok ve Wurzburg’un Bayern’e nazaran çok daha fazla galibiyete ihtiyacı var. Bir kez daha aynı direnci gösteremeyeceklerini ve koç Baumann’ın ekibinin handikapı da geçerek rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 2 (-15.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-16.0) / 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çekya – Danimarka İddaa Tahmini 21.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri C grubu mücadelesinde Çekya Cuma saat 22:10’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir