Anasayfa / Fildişi Sahili Milli Takımı / Tunus – Fildişi Sahili İddaa Tahmini 24.06.22

Tunus – Fildişi Sahili İddaa Tahmini 24.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Tunus Cuma günü saat 21:00’da Fildişi Sahili ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Tunus, 2023 Dünya Kupası elemeleri Afrika kıtası B grubunda 3 maçtan 2 tanesini kazandı ve Sudan’ın ardından kendisine 2. sırada yer buldu. İlk 3 maçta Abada (17.0), Ben Romdhane (12.0) ve Chennoufi (11.7) takımın öne çıkan isimleriydiler. Bu maçta bu isimlerin yanı sıra Roll ve Mejri gibi iki önemli yıldızın da kadroda yer almaları bekleniyor, elemelerin son penceresi için açıklanan akdroda isimleri var, bir sakatlıkları da bulunmuyor.

Fildişi ise yine Afrika kıtasındaki C grubunda çıktığı ilk 3 maçı da kayıpsız geçerek liderlik koltuğunda oturuyor. İlk pencerelerde yakalanan bu namağlup performansta Dadiet (12.0), Moulare (12.0) ve Fofana (10.7) öne çıkan isimler olmuşlardı. Bu isimlerin yanı sıra aday kadroda Diabate, Konate, Abouo, Costello da yer alıyorlar. Son resmi maçlarına 28 Kasım 2011’de çıkmışlar, Gine’yi elemelerde 80-69 ile geçmişlerdi.

Tunus uzun yıllardır olduğu gibi Afrika kıtasının en güçlü takımlarından biri. Ellerinde Roll, Mejri, Abada, ben Romdhane, Chennoufi gibi milli takımda önemli tecrübelere sahip ve kaliteli isimler var. Evet Fildişi de önemli bir rakip iki bu iki takımın son olarak 5 Eylül’de Afrobasket finalinde karşılaştığını ve Tunus’un 75-78 ile kazanarak kıtanın en büyü olduğunu belirtelim. Dolayısıyla bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum ve sürprize izin vermeyip kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.43
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …