Güncel
Anasayfa / Büyükçekmece Basketbol / Türk Telekom – Büyükçekmece İddaa Tahmini 18.10.20

Türk Telekom – Büyükçekmece İddaa Tahmini 18.10.20

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Büyükçekmece ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 167.5 olarak belirlemiş.

Telekom Ennis, Dekker,Wiltjer üçlüsü ile bu sezon ilk 4 sıranın güçlü adaylarından biri konumunda. 3 maçlarından ikisini kazanarak, sadece Anadolu Efes’e kaybederek de bunu gösterdiler. Şuana kadar oynadıkları bu maçlardan ikisinde de bizlere yüksek tempolu, bol skorlu mücadeleler izlettiler, Anadolu Efes’e 83-78 ile kaybederken, Bahçeşehir’i ise 88-97 ile geçmeyi bildiler. Bahsi geçen kaliteli üçlünün dışında Eric ile Can da x-faktör katkısı veriyorlar. 

Büyükçekmece lige sürpriz başlangıç yapan ekiplerden biri. Oynadıkları 3 maçtan ikisini kazandıkları gibi bu maçların tamamında da bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 169, 179 ve 173 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Anderson, Eldridge ve Olaseni dışında Farrell ile Oliver’ın da sakatlıklarını atlatmaları, takıma tam olarak adapte olmaları ile birlikte hücumda çok can yakacak bir takım olacaklarını gösterdiler. 

Telekom Ennis liderliğinde tempoyu forse etmeyi seven bir takım ki iki forvet Dekker ile Wiltjer de skorer oyunları ile yüksek tempoda iyi işler çıkarıyorlar. Büyükçekmece’nin de hücumda ne kadar etkili bir takım olduğunu, 5 yabancılarını en verimli şekilde kullanarak dişli bir rakip olduklarını gördük. Bu maçta da Ankara deplasmanında kolay pes etmeyeceklerini, en azından atarak direneceklerini, bunun da maçı üste taşıyacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 24.10.20

Fransa JeepElite Pro A 6. hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 18:00’da Le Portel ile karşılaşacak. …