Anasayfa / Darüşşafaka Lassa / Türk Telekom – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 05.05.24

Türk Telekom – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 05.05.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 30. hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar günü saat 19:30’da Darüşşafaka Lassa ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar. 

Telekom sezonun son kısmında önemli bir atak gerçekleştirdi ve hem Efes hem de Fenerbahçe’yi geçerek 13 galibiyete ulaştı, play-off iddiasını sürdürdü. Hatta son maçta Beşiktaş’ı da yenebilseydi bu maçı kazanmaları durumunda play-off biletini garantilemiş olacaklardı. Ancak şimdi bu maçı kazanmaları şart, ancak kazansalar bile Büyükçekmece Bursaspor’un erteleme maçlarında Fenerbahçe’ye kaybetmeleri gerekecek. Onların alacakları sonuçlara göre iki ya da üçlü averaj izleyebiliriz. 

Finansal problemlerden dolayı çalkantılı geçen bir sezonda Daçka ligde kalmayı garantiledikten sonra havlu attı diyebiliriz. Üst üste 5 maçlarını kaybettiler ve 12 galibiyetle yola devam ettiler. Bu maça tamamen formalite için çıkacaklar, herhangi bir amaçları kalmadı. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 5 maçtan 4 tanesinde bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 184 sayı, 173 sayı, 173 sayı ve 187 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Telekom özellikle evinde tempoyu seven bir takım. Palmer ve Wallace liderliğinde açık alanda çok etkili oluyorlar, yüksek skorlara çıkabiliyorlar ki yerli oyuncular Okben, Yiğitcan, İsmail Cem de onlara iyi destek oluyorlar. Kazanarak rakiplerin erteleme maçlarını beklemek, play-off şanslarını devam ettirmek isteyecekler. Herhangi bir amacı olmayan ve formalite maçına çıkacak olan Daçka’nın özellikle savunmada konsantrasyon sorunu yaşayacağını, hücumda ise oyuncuların bireysel istatistiklerini geliştirmek için sahada olacağını düşünüyorum. Bu nedenle maçtan öncelikli beklentim, yüksek skor olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.67
Hovarda Oranı: ÜST (168.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 30.05.24

Perşembe programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A …