Anasayfa / Empera Halı Gaziantep / Türk Telekom – Empera Halı Gaziantep İddaa Tahmini 11.04.21

Türk Telekom – Empera Halı Gaziantep İddaa Tahmini 11.04.21

ING Basketbol Süper Ligi 28. hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 15:15’de Empera Halı Gaziantep ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Telekom haftaiçi Strasbourg’a farklı yenilerek BCL’ye Top 16 turunda veda etti ve sezonun en büyük hayal kırıklıklarından birini yarattı. Ellerindeki kaliteli kadronun hiç hakkını veremediler maalesef. BSL’de de düşüşteler, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 15-12 ile 6. sıraya gerilediler. Daçka onlara yetişti ve artık dikkatli olmazlarla kendilerini 7. sıraya kadar düşmüş ve ilk turda Fenerbahçe ile eşleşmiş bulabilirler. Onların hedefi normal sezonu 4 ya da 5. sırada bitirip ilk turda Karşıyaka, Fenerbahçe, Efes eşleşmelerinden kaçmak. 

Gaziantep de son haftaların formsuz ekiplerinden biri, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ki 2 maçlık bir mağlubiyet serisiyle gelecekler bu maça. 13-14 ile 8. sıradalar ve Afyon ile Bursa onlara ciddi bir tehdit oluşturacak kalan 3 maçta. Son deplasman maçlarını da kaybettiler, önce Efes’e tam 39 sayı farkla sonra da Tofaş’a 12 sayı farkla boyun eğdiler. Geçen hafta ise konuk ettikleri, play-off yolundaki bir diğer rakipleri Daçka’ya 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. O maçta Hayes 23 sayı ve Jaiteh 16 sayı, 17 ribaund ile direnmişer ama yetrli olamamışlardı.

Kağıt üstünde iki takım arasında net farklar var. BCL’den elenen Telekom’un ligde ilk 4 sırada yer alabilmek adına artık reaksiyon göstereceğini, Dekker, Wiltjer, Johnson üçlüsüyle maça ağırlığını koyacağını düşünüyorum. Son maçlarda Hayes ve Jaiteh dışında diğer yabancılarından iyi verim alamayan Gaziantep’in agresif oynamasını beklediğim Telekom karşısında deplasmanda olmalarının da etkisiyle bir sürpriz yapabileceğini düşünmüyorum. Telekom, bir reaksiyon göstereceğini, ligde de kötü bir sürprize izin vermeyeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Beşiktaş Icrypex – Tofaş İddaa Tahmini 16.05.21

ING Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi 2. maçında Beşiktaş Icrypex Pazar saat 20:15’de Tofaş …