Anasayfa / İddaa Tahminleri / Türk Telekom – Manisa BBSK İddaa Tahmini 19.03.23

Türk Telekom – Manisa BBSK İddaa Tahmini 19.03.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 21. hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar günü saat 13:00’da Manisa BBSK ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oran açmamış.

Ankara ekibi bu sezonun flaş takımlarından birisi. Koç Can yönetiminde kurdukları yeni kadroyla çok iyi işlere imza atıyorlar ve 7 maçlık nefis galibiyet serisi sayesinde 17 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunu Fenerbahçe ile paylaşmaya başladılar. Bu sezon evlerinde oynadıkları 9 maçın tamamını kazandıklarının da altının kalın bir şekilde çizelim! Bu maçlarda rakiplere ortalama 13 sayı farkla üstünlük kurduklarını görmüştük. Evlerindeki son 2 resmi maçta BSL’de Büyükçekmece’yi 16 ve EuroCup’da ise Promitheas’ı 10 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı.

Manisa ise koç Demir’in gelişiyle güzel bir çıkış yakaladı ve özellikle evlerinde aldıkları iyi sonuçlarla 8 galibiyete ulaştılar, düşme potasından kurtuldukları gibi play-off yarışına da dahil oldular! Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise denk rakiplerinden Büyükçekmece’yi 9 ve Beşiktaş’ı 3 sayı farkla geçerken, güçlü Fenerbahçe’ye ise fazla direnememişler ve 14 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri dişli rakiplerinden Gaziantep’i zor da olsa 4 sayı ile yendiklerini görmüştük. 

İki takım arasında elbette net bir seviye farkı var. Telekom, sadece ligimizin değil, EuroCup’ın da iddialı takımlarından birisi. Özellikle burada Ankara’daki maçlarda, her iki kulvarda da bilekleri kolay kolay bükülmüyor. Daha önce 5 Kasım’daki karşılaşmalarında, deplasmanda olmalarına rağmen tam 27 sayı farkla ezip geçtikleri Manisa elbette o takım değil, çok daha iyi durumda ama halen Telekom’u zorlayabilecek, terletebilecek bir seviyede değiller bana göre. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …