Güncel
Anasayfa / Avusturya Milli Takımı / Türk Telekom’un Yeni Yıldızı Milli Takım için Karar Aşamasında

Türk Telekom’un Yeni Yıldızı Milli Takım için Karar Aşamasında

İsrailli haber portalı Walla‘dan Arale Weisberg’in haberine göre Türk Telekom‘un yeni yıldızı Sylven Landesberg, İsrail’den milli davet almasına karşın Avusturya’nın davetini kabul etmek üzere.

Habere göre 28 yaşındaki guard/forvet, teklife olumlu cevap vermek üzere ve EuroBasket 2021 ön elemeleri için sahaya çıkacak Avusturya kadrosuna yer alacağı düşünülüyor.

Landesberg’in babasının kökeni nedeniyle Avusturya pasaportu almasının önünde bir engel bulunmuyor. Fakat FIBA kurallarına göre bir oyuncu bir milli takım için oynadığında başka bir ülke takımına geçişi mümkün değil.

Walla‘ya konuşan Landesberg İsrail’in şu noktaya kadar guard pozisyonunda eksiğinin olmaması nedeniyle oynamamasına şaşırmadığını söylerken Avusturya’nın kayıtsız şartsız kendisine parkede yer vereceğini belirtti. Hala bir milli takıma söz vermediğini belirtirken yeni bir tecrübeye açık olduğunu vurguladı.

Kaynak: Walla & EurohoopsHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Galatasaray Doğa Sigorta – Türk Telekom İddaa Tahmini 18.09.19

İstanbul’da düzenlenen 13.TÜBAD Turnuvası’nda Galatasaray Doğa Sigorta Çarşamba saat 20:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. İddaa …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.