Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Türkiye – Japonya İddaa Tahmini 01.09.19

Türkiye – Japonya İddaa Tahmini 01.09.19

Dünya Kupası E grubu mücadelesinde Türkiye Pazar saat 11:30’da Japonya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar.

Millilerimiz özellikle hazırlık döneminin Çin ayağında pek iyi görüntü vermediler, rakipler ciddileşince maalesef performansımız düştü. Hem 1 numarada hem de 5 numarada istediğimiz verimi alamıyoruz ki hafif sakatlığı bulunan Wilbekin’in de durumu maç saatinde belli olacak. Hazırlık dönemi boyunca hücumda organiza olmakta sorunlar yaşasak da savunma direncimiz ve disiplinimiz en iyi noktamız olmuştu.

Japonya turnuvaya 2 genç NBA oyuncusu Hachimura ve Watanabe ile geliyor. Ayrıca tecrübeli uzun Fazekas da onların en güvendiği isimlerden biri. Ancak kısa rotasyonları sıkıntılı, oyun kurucuları fiziksel olarak da baskebol IQ’su olarak da bu seviyelerin çok altındalar. Son hazırlık maçlarında da Tunus’un sertliği karşısında zorlanmışlar ve 76 sayı üretebilmişlerdi. 

Millilerimiz Doğuş liderliğinde kısalara baskı yaparak Japonya’nın tempo bulmasına izin vermeyecektir. Zaten takım savunmamız iyi seviyede, Hachimura’nın açık alandaki etkinliğini de bu şekilde azaltıp Japonları 75 sayılarda tutabileceğimizi düşünüyorum. Milli takımımızın kontrolü altında geçecek maçta savunmamızın ön planda olacağını düşünüyorum ki hücumda bizim de organize olmakta zorlandığımızı düşündüğümde iki takımın da 80 sayının altında kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (165.5) / 1.40
Bets10 Oranı: ALT (165.5) / 1.44
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …