Anasayfa / Avusturya Ligi / UBSC Graz – Oberwart İddaa Tahmini 23.05.24

UBSC Graz – Oberwart İddaa Tahmini 23.05.24

Avusturya Ligi final serisi 3. maçında UBSC Graz Çarşamba günü saat 19:00’da Oberwart ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışlar. 

Graz normal sezonu 5. sırada bitirerek buraya kadar gelmeyi başarmış, önemli bir işe imza atmıştı. Final serisinde saha avantajı da vardı ellerinde. Ancak kendisi gibi sürpriz yaparak buraya gelen formda rakibinin etkili savunması karşısında ilk 2 maçta sınıfta kaldıklarını gördük. Evlerinde 61-86 ve deplasmanda ise 72-67 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Smith 18 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Cooks 17 sayı, 4 ribaund ve Brandon 13 sayı, 9 ribaund ile direnen isimlerdi.

Normal sezonu 7. sırada bitirmesine ve tüm serilerde saha avantajı bulunmamasına rağmen buraya kadar gelen Oberwart’ı ayakta alkışlamak lazım. Ama onlar sürprizin bu kadar olmadığını gösterdiler, kupaya yürüyorlar! İlk 2 maçı üst üste kazandılar ve artık şampiyonluk kutlamalarından sadece 1 galibiyet uzaktalar! İlk 2 maçta galibiyetler dışında bir diğer ortak nokta ise etkili savunma perfomanslarıydı, önce 61 sonra da 67 sayı görmüşlerdi potalarında.

Kağıt üstünde iki denk takım diyebilirdik onlar için en azından seri başlarken. Ancak ilk maçtan itibaren gördük ki Oberwart sert savunmasıyla diğer serilerde olduğu gibi burada da fark yaratacak. Nitekim ilk maçta deplasmanda olmalarına rağmen rakiplerini sadece 61 sayıda tutarak tam 25 sayı farkla kazanmayı da bilmişlerdi. Yani bu sahada kazanmayı biliyorlar. Belki bu kez Graz tamam mı devam mı konsantasyonu ile biraz daha direnebilir, bu nedenle handikap riskine girmeyeceğim. Fakat yine bir savunma maçı izleyeceğimizi düşünüyorum, bu nedenle de tercihim bir kez daha düşük skor olacak. 

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.57
Bets10 Oranı: ALT (154.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …