Anasayfa / Basketbol Haber / Ufuk Sarıca: “Pırıl pırıl gençleri izlemek koçları olarak beni daha da sevindiriyor.”

Ufuk Sarıca: “Pırıl pırıl gençleri izlemek koçları olarak beni daha da sevindiriyor.”

Milli takımımızın başarılı koçu Ufuk Sarıca İsveç karşısında alınan galibiyetten sonra hem oyuncularını hem de Ankara seyircisini övdü.

Koç Sarıca’nın Maç Sonu Açıklamaları

“Kısa vadede 2’de 2 gibi bir hedefimiz vardı, bunu burada almış olduk. Grubu da 4 galibiyetle bitirmiş durumdayız, bunun ikinci tur grupları için avantaj olabileceğini düşünüyorum. Galibiyet sayımız tam kadro oynamamıza engel olan bu sürece göre tatmin edici, belki sürekli Ankara’da oynadığımız kadroyla oynasak 6 galibiyet alabilirdik. İlerisi için çok umutluyum, galibiyetler bizi mutlu ediyor ama sahada birbiriyle oynamaktan keyif alan pırıl pırıl gençleri izlemek koçları olarak beni daha da sevindiriyor. Ağır bir sezondan sonra çok ciddi çalıştılar. Bundan sonraki jenerasyonlara da örnek olacaklarını düşünüyorum. Tüm oyuncularımı gönülden kutluyorum. Ankara seyircisine de bir kez daha teşekkürler. Coşkuyla daha iyi oynayan milli takımlarımız var, Ankara seyircisinden bu katkıyı almış olduk.”

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Le Portel – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 08.11.19

Fransa JeepElite ProA 8.hafta mücadelesinde Le Portel Cuma saat 22:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir