Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Ufuk Sarıca’nın Yeni Adresi Belli Oluyor

Ufuk Sarıca’nın Yeni Adresi Belli Oluyor

Yazın ilk günlerinden bu yana Beşiktaş yönetimi ile fesih konusunda anlaşamayan koç Ufuk Sarıca, sizlerle 7 Ağustos’ta paylaştığım üzere bazı fedekarlıklar da yaparak bu fesih işleminin hızlanmasını sağlamıştı ve yakında resmi olarak serbest kalacak.

Koç Sarıca’nın yeni adresinin Bahçeşehir Koleji olmak ihtimali vardı ancak Beşiktaş ile sürecin uzaması sonucu ligin yeni takımlarından biri olan İstanbul ekibi bu ilgiden vazgeçmişti. Şuanda gündemde olan takım ise önümüzdeki sezon Eurocup’da mücadele edecek olan Türk Telekom. İddialı bir kadro kuran Ankara ekibinin başında şuanda Burak ören var ve koçun kontratını 2020 yazına kadar uzatmışlardı. Bakalım Ankara ekibi koç Sarıca’nın resmi olarak serbest kalmasının ardından bir hamle yapacak mı.

Bu birlikteliğin gerçekleşebileceğini destekler bir paylaşım, Türk Telekom’un yeni transferi olan ve aynı zamanda koç Sarıca’nın Beşiktaş’tan eski öğrencisi olan Sırp uzun Vladimir Stimac‘dan geldi. Tecrübeli oyuncu, 12 Dev Adam’ın koçu ile birlikte Bosna Hersek’de devam eden U16 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nı takip ediyor.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir