Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Ufuk Sarıca’nın Yeni Adresi Belli Oluyor

Ufuk Sarıca’nın Yeni Adresi Belli Oluyor

Yazın ilk günlerinden bu yana Beşiktaş yönetimi ile fesih konusunda anlaşamayan koç Ufuk Sarıca, sizlerle 7 Ağustos’ta paylaştığım üzere bazı fedekarlıklar da yaparak bu fesih işleminin hızlanmasını sağlamıştı ve yakında resmi olarak serbest kalacak.

Koç Sarıca’nın yeni adresinin Bahçeşehir Koleji olmak ihtimali vardı ancak Beşiktaş ile sürecin uzaması sonucu ligin yeni takımlarından biri olan İstanbul ekibi bu ilgiden vazgeçmişti. Şuanda gündemde olan takım ise önümüzdeki sezon Eurocup’da mücadele edecek olan Türk Telekom. İddialı bir kadro kuran Ankara ekibinin başında şuanda Burak ören var ve koçun kontratını 2020 yazına kadar uzatmışlardı. Bakalım Ankara ekibi koç Sarıca’nın resmi olarak serbest kalmasının ardından bir hamle yapacak mı.

Bu birlikteliğin gerçekleşebileceğini destekler bir paylaşım, Türk Telekom’un yeni transferi olan ve aynı zamanda koç Sarıca’nın Beşiktaş’tan eski öğrencisi olan Sırp uzun Vladimir Stimac‘dan geldi. Tecrübeli oyuncu, 12 Dev Adam’ın koçu ile birlikte Bosna Hersek’de devam eden U16 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nı takip ediyor.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Joventut Badalona – Unics Kazan İddaa Tahmini 11.12.19

7DAYS EuroCup 9.hafta mücadelesinde Joventut Badalona Çarşamba saat 22:45’de Unics Kazan ile karşılaşacak. İddaa toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir