Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Ukrayna – Karadağ İddaa Tahmini 20.07.19

Ukrayna – Karadağ İddaa Tahmini 20.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 9.luk – 16.lık klasman mücadelesinde Ukrayna Cumartesi saat 18:45’de Karadağ ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise toplam sayı limitini 142.5 olarak açıklamış.

Ukrayna Sanon ve Voinalovych liderliğinde direnmeye çalıştı turnuva boyunca ama hiç yeterli olmadı. Özellikle hücumda çok zorlandılar, bu ikili dışında neredeyse hiç opsiyon üretemediler. Son 3 maçta İsrail karşısında 74, Fransa karşısında 40 ve zayıf Polonya karşısında 76 sayı bulabilmişlerdi. 

Karadağ da turnuvanın kısır takımlarından biri, skor üretimi konusunda pek başarılı olduklarını söyleyemeyiz. Son 3 maçlarında sırasıyla Britanya’ya 72, İsrail’e 69 ve zayıf Letonya’ya 79 sayı atabilmişlerdi. Buna karşın savunmada denk takımlara karşı iyi iş çıkardıklarını da belirteyim. Genç uzun Simonovic ve Drobnjak bireysel anlamda çok iyi bir turnuva geçiriyorlar.

Denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz bu klasman maçında. İki takım da hücumda fazla üretken değiller ama buna karşın savunmada disiplinli ve sert ekipler olduklarını söyleyebiliriz. Bu maçta da birbirlerinin skor bulmalarını oldukça zorlaştıracaklarını ve karşılıklı olarak 70 sayının altında kalabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (142.5) / 1.82
Güven İndeksi:8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Toronto Raptors – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu’nun iddialı takımlarından Toronto Raptors, Batı’nın genç ve dişli takımlarından Memphis Grizzlies ile Pazar …