Anasayfa / İddaa Tahminleri / Ukrayna – Karadağ İddaa Tahmini 22.02.19

Ukrayna – Karadağ İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Ukrayna Cuma saat 20:00’da Karadağ ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Ukrayna 10 maçın ardından 5 galibiyette kaldı ama son maçlarda aldıkları önemli galibiyetlerle halen Çin bileti için şanslarını devam ettiriyorlar. Evlerindeki son iki maçı da farklı ve rahat kazanmışlardı, İspanya’yı 11 ve Slovenya’yı tam 28 sayı farkla geçmişlerdi. NBA oyuncuları ve devşirme Jeter bu maçta yok ama Kravtsov, Lukashov, Bobrov, Lypovyy ve Pustozvonov milli takımda adeta seviye atlayan %150 ile oynayan oyuncuları. Ayrıca en güvendikleri uzun Pustovyi de Barcelona’dan izin aldı ve bu sabah kampa katıldı, kadroda yer alacak.

Karadağ ise 6 galibiyetle rakibinden bir adım önde. Koç Mitrovic yönetiminde son maçlarda çok iyi iş çıkardılar ve Çin bileti için önemli bir avantaj elde ettiler. Ancak son deplasman maçlarında biraz istikrarsız bir görüntü çizdiler, önce millilerimize 10 sayı farkla kaybettiler sonra da eksik Letonya’yı 9 sayı farkla rahat geçtiler. Needham ve Dubljevic bu maçta da en önemli silahları olacak.

Ukrayna için tamam mı devam mı maçı, kaybederlerse şansları kalmayacak. Evlerinde ne kadar etkili ve ekstra oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da denk rakipleri karşısında kazanmaları beni şaşırtmaz. Dubljevic’e karşı bir çok silahları var ve bunu değerlendirip en azından kaybetseler de son topa kadar savaşacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alıyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …