Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Ukrayna – Yunanistan İddaa Tahmini 21.07.19

Ukrayna – Yunanistan İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 9.luk maçında Ukrayna Pazar saat 18:15’de Yunanistan ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise Yunanistan’ın direkt galibiyeti için 1.25 oran açıklamış.

Ukrayna turnuvanın sürpriz performans sergileyen takımlarından biri, son 2 klasman maçında da denk rakipleri Polonya’yı 5 ve Karadağ’ı 14 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Ancak güçlü rakımlar İsrail ve Fransa karşısında darmadağın olduklarını da unutmayalım, Fransa’dan 28 sayı fark yemişlerdi son 16 maçında.

Yunanistan ise beklentilerin altında kalan takımlardan biri oldu turnuvada. En azından ilk 8 takım içinde olmaları bekleniyordu ama son 16 maçında Almanya’dan tam 28 sayı fark yedikleri için dengeleri baya sarsıldı. Son 2 klasman maçında ise Sırbistan’ı uzatma sonunda geçerken Slovenya’yı ise 9 sayı farkla zaman zaman zorlasanlar da geçmişlerdi.

Ukrayna Sanon ve Voinalovych liderliğinde sürprizlere imza atmış olsalar da güçlü rakiplere karşı direnmekte zorlandılar, çabuk kırıldılar. Yunanistan ise beklentilerin altında kalmış olsa da bir kademe alttaki takımlara genelde hata yapmadı. Turnuvayı en iyi şekilde tamamlayabilmek için bu maça konsantre olacaklarını ve hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.25
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Oostende – Strasbourg İddaa Tahmini 11.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Oostende Çarşamba saat 22:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …