Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Ukrayna – Yunanistan İddaa Tahmini 21.07.19

Ukrayna – Yunanistan İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 9.luk maçında Ukrayna Pazar saat 18:15’de Yunanistan ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise Yunanistan’ın direkt galibiyeti için 1.25 oran açıklamış.

Ukrayna turnuvanın sürpriz performans sergileyen takımlarından biri, son 2 klasman maçında da denk rakipleri Polonya’yı 5 ve Karadağ’ı 14 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Ancak güçlü rakımlar İsrail ve Fransa karşısında darmadağın olduklarını da unutmayalım, Fransa’dan 28 sayı fark yemişlerdi son 16 maçında.

Yunanistan ise beklentilerin altında kalan takımlardan biri oldu turnuvada. En azından ilk 8 takım içinde olmaları bekleniyordu ama son 16 maçında Almanya’dan tam 28 sayı fark yedikleri için dengeleri baya sarsıldı. Son 2 klasman maçında ise Sırbistan’ı uzatma sonunda geçerken Slovenya’yı ise 9 sayı farkla zaman zaman zorlasanlar da geçmişlerdi.

Ukrayna Sanon ve Voinalovych liderliğinde sürprizlere imza atmış olsalar da güçlü rakiplere karşı direnmekte zorlandılar, çabuk kırıldılar. Yunanistan ise beklentilerin altında kalmış olsa da bir kademe alttaki takımlara genelde hata yapmadı. Turnuvayı en iyi şekilde tamamlayabilmek için bu maça konsantre olacaklarını ve hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.25
Güven İndeksi: 9/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – Almanya İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Japonya Cumartesi saat 09:05’de Almanya’yı konuk edecek. İddaa bu maça oran …