Anasayfa / Bilbao / Unicaja Malaga – Bilbao İddaa Tahmini 30.03.22

Unicaja Malaga – Bilbao İddaa Tahmini 30.03.22

İspanya Liga Endesa 20. hafta erteleme maçında Unicaja Malaga Çarşamba saat 21:30’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Malaga koç Navarro’nun göreve gelmesiyle beraber son haftalarda toparlanma sinyalleri verdi. Son 2 maçlarında alt sıra takımlarına karşı kazanmayı başardılar, moral ve özgüvenlerini yükselttiler. Önce deplasmanda Obradoiro’yu 14 sonra da içerde Betis’i 16 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Mooney, Oliver, Alonso, Bouteille gibi etkili silahlara sahipler ve bu isimleri de son haftalarda verimli kullanmaya başladılar. Diaz, Brizuela, Kravic’i de devreye sokmaya çalışıyorlar. 

Bilbao ise alt sıralardan kurtulduktan sonra son haftalarda iyi bir görüntü vermedi açıkçası ve 5 maçtan 4 tanesini de kaybettiler zaten. Son 2 maçlarında deplasmanda Andorra’ya 10 ve içerde Baskonia’ya tam 28 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. O maçta Goudelock 21 sayı, 3 ribaund ve Delgado 11 sayı, 9 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olmuşlardı. Withey, Walker, Hakanson gibi isimlerden yeteri kadar faydalanamamışlardı. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında zaten net farklar var ama Malaga son haftalara kadar bu kaliteyi sahaya yansıtmakta zorlanmıştı. Karşılarında ise son haftalarda bir düşüş yaşayan formsuz bir Bilbao var. Dolayısıyla sezonun bu kritik döneminde play-off şanslarını sürdürmek adına evlerinde formsuz rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, Mooney, Oliver, Bouteille gibi etkili silahlarını devreye sokarak, düşük handikapı da geçip galibiyete ulaşan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …