Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Unicaja Malaga – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 15.12.21

Unicaja Malaga – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 15.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi C grubu 5. maçında Unicaja Malaga Çarşamba saat 22:30’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 81.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 82.5 olarak belirlemiş.

Malaga 4 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırdı ve grubun favorilerinden birisi. Bu maçı da kazanmaları durumunda liderlik ve direkt top 16 biletini büyük ölçüde garantilemiş olacaklar. Evlerinde oynadıkları 2 maçı da kazanırken bu maçlarda etkili bir hücum performansı sergilediklerini gördük, ortalama 85 sayı gönderdiler rakip potalara. Endesa dahil son 3 iç saha maçlarında ise sırasıyla 83, 89 ve 90 sayı üretildiğini izlemiştik. Evlerindeki son resmi maçı 20 Kasım’da Fuenlabrada karşısında oynayıp 90 sayı üreterek kazandılar. 

Novgorod ise grubun zayıf halkası konumunda, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler şuana kadar. Koç Lukic’in öğrencileri ilk 3 maçı üst üste kaybedip geçen maçta ise konuk ettikleri Lavrio’yu 74-62 ile yenerek şeytanın bacağını kırmışlardı adeta. Genel anlamda, yani 2 kulvardaki deplasman karnelerine baktığımızda ise, son 3 maçlarını üst üste kaybederken bu maçlarda sırasıyla 95, 100 ve 90 sayı yediklerini izlemiştik. Son olarak VTB sahnesinde güçlü Euroleague ekibi Zenit’e konuk olmuşlar ve savunmada sınıfta kalarak 90-74 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net bir siklet farkı var. Malaga grubun favorisi olduğunu 4 maçtan 3 tanesini kazanarak ve özellikle evindeki maçlarda dominant bir peformans sergileyerek gösterdi. Bu maçta da tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, rakibin savunmadaki zaaflarını Bouteille, Fernandez, Alonso, Barreiro gibi silahlarla değerlendirerek kazanırken 80 baremini de zorlanmadan geçebileceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi lehlerine açılan baremden üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.48
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Lavrio – Treviso İddaa Tahmini 18.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında Lavrio Salı saat 20:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa …