Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Unics Kazan – Joventut Badalona İddaa Tahmini 23.10.19

Unics Kazan – Joventut Badalona İddaa Tahmini 23.10.19

7DAYS EuroCup 4.hafta mücadelesinde Unics Kazan Çarşamba saat 19:30’da Joventut Badalona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamış.

Rus ekibi sezona istediği gibi başlayamamış olsa da özellikle iç saha maçlarında halen savunması ile ön plana çıkan sert bir takım konumundalar. Bu sezon evlerinde 2 maç yaptılar ve sırasıyla 153 ve 147 sayı çıktı bu maçlarda ki son iç saha maçları da EuroCup sahnesindeydi, Cedevita’yı sadece 67 sayıda tutarak kazanmışlardı. Tyus ve Mantzaris takıma hücumda tam olarak isteneni veremese de savunmada beklentileri karşılamış durumdalar.

Badalona ise Prepelic’in omuzlarında ilerlemeye çalışan bir ekip. Neredeyse sadece bir oyuncunun eline bakınca hücumda verimlilikleri düşüyor elbette. Özellikle evden uzakta işleri epey zorlaşıyor. Son 3 maçlarından ikisine baktığımızda da skor üretiminde zorlandıklarını gördük zaten, Malaga karşısında 65 sayı atarken deplasmanda, diğer taraftan evlerinde oynamalarına rağmen Estudiantes’e de 78 sayı atabilmişlerdi.

Unics Kazan sezonun ilk bölümünün geçmesiyle artık kimliğine kavuşmuş durumda, koç Priftis’in öğrencileri savunmada vidaları sıkmaya başladılar. Evlerindeki 2 maçta da 153 ve 147 sayı izlemiştik zaten. Badalona ise Prepelic dışında istikrarlı bir skoreri devreye sokamadığı için son 4 maçlarından üçünde bizlere düşük tempolu maçlar izlettiler, sırasıyla 149, 142 ve 154 sayı görmüştük bu maçlarda. Bu maçta da deplasmanda oynamalarının etkisiyle ritm bulmakta zorlanacaklarını, 75 sayıya ulaşmakta bile problem yaşayabileceklerini düşünüyorum. Bu da maçın alta gitmesi için gerekli senaryoyu destekleyecektir. 

İddaa Oranı: ALT (160.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: ALT (160.5) – 1.68
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …