Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unics Kazan – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 06.05.24

Unics Kazan – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 06.05.24

VTB Ligi yarı final serisi ilk maçında Unics Kazan Pazartesi günü saat 19:00’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Koç Perasovic’in ekibi son şampiyon ünvanı ile normal sezonu lider olarak bitirmiş, çeyrek final de Samara’yı zorlanmadan 3-0 ile süpürmüştü. Şimdi geçen sezon finalde 4-1 ile geçerek kupaya ulaştıkları rakipleri Kuban ile bu kez yarı finalde karşı karşıya gelecekler. Çeyrek finalde evlerindeki oynadıkları 2 maçı 10 sayı ve 13 sayı farkla rahat şekilde kazanmışlardı. Adı Milano ile anılan ve normal sezonun MVP’si seçilen Dimitrijevic, tecrübeli skorerler Erick Green ile Marcos Knight, Labeyrie, Jalen Reynolds, D.Kulagin ve Vorontsevich takımın öne çıkan silahları.

Koç Sekulich yönetimindeki Kuban ise normal sezonu 4. sırada bitirdikten sonra çeyrek finalde Parma ile karşılaşmış ve onlar da kendi sikletlerinde olmayan rakibi 3-0 ile rahat şekilde süpürmüşlerdi. Evlerindeki 2 maçta ise 27 sayı ve 37 sayı farkla dominant galibiyetler aldıklarını görmüştük. Akoon-Purcell, Ndour, Okaro White, Karvel Anderson, Barford, Patrick Miller, Uzinskii takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Geçen sezon final serisinde karşılaşmışlar ve Kazan rakibini 4-1 ile geçerek kupaya uzanmıştı. Bu sezon bu sahada 2 kere karşılaştılar, normal sezon etabında Kazan 18 sayı ve kazananlar etabında ise yine Kazan bu kez 4 sayı farkla rakibini yenmeyi bilmişti. Koç Perasovic’in elindeki yabancı oyunculara baktığımızda iç-dış dengesinin rotasyonda daha iyi durumda olduğunu görebiliriz. Kuban’ın elinde ise 1,2,3 numarada daha etkili isimler var. Kazan’ın evinde sağlam ve disiplinli savunmasını da iyi kullanarak hata yapmayacağını, düşük farkla da olsa kazanarak seriye başlayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …