Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unics Kazan – Zenit İddaa Tahmini 13.05.22

Unics Kazan – Zenit İddaa Tahmini 13.05.22

VTB Ligi yarı final serisi 4. maçında Unics Kazan Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 74.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 73.5 olarak belirlemiş.

Koç Perasovic yönetimindeki Kazan bu zorlu serinin ilk maçında deplasmanda denk rakibini 65-74 ile geçmeyi başarmış ve güzel bir başlangıç yapmıştı. Ama sonrasında yine deplasmanda 76-67 ve son olarak da evlerinde son nefeste 67-68 ile kaybederek serideki üstünlüklerini ve kazandıkları saha avantajını kaybettiler. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçta olduğu gibi takım savunması ve Brown ile Hezonja’nın performansları en çok güvendikleri siahlar olacak. 

Normal sezonu 2. sırada bitiren koç Pascual’ın öğrencileri seriye kötü bir başlangıç yapmışlardı. İlk maçta taraftarları önünde 65-74 ile kaybederek kötü bir başlangıç yapmış olsalar da sonrasında en güvendikleri silahları olan savunmayı devreye sokarak önce içerde 76-67 sonra da deplasmanda 67-68 ile kazanarak saha avantajını gerip kapıp seride 2-1 öne geçtiler. Şimdi Kazan’ın sahasında final bileti için mücadele edecekler ki kaybetseler de 5. ve son maç için yine Sibur Arena’ya gelme şansına sahipler. 

İki takım da bizlere savunma odaklı, sert ve düşük bir seri izlettirdiler bize şuana kadar. Zenit 3 maçtan sadece bir tanesine 76 sayı atmış, diğer iki maçta 65 ve 68 sayı atabilmişti ama buna rağmen seride 2-1 öndeler. Sezon boyunca olduğu gibi düşük tempoda, yarı sahada oynayarak kısır oldukları maçları bile kazandılar. Bu maçta da yine kemik seslerin duyulacağını ve Kazan’ın rakibini düşük skorlarda tutarak kazanmaya ve seriye tutunmaya çalışacağını düşünüyorum, sonuçta evlerinde bir tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (74.5) – 1.49
Rexbet Oranı: Deplasman ALT (73.5) – 1.68
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.05.22

VTB Ligi final serisi ilk maçında CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …