Anasayfa / Arjantin Ligi / Union De Santa Fe – Gimnasia İddaa Tahmini 02.03.23

Union De Santa Fe – Gimnasia İddaa Tahmini 02.03.23

Arjantin Ligi 7. hafta erteleme maçında Union Santa Fe Perşembe günü saat 03:00’da Gimnasia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Santa Fe ligin vasat ekiplerinden birisi. Şuana kadar sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve düşme potasındaki San Lorenzo’dan da sadece 1 galibiyet uzaktalar, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini, ne kadar formsuz olduklarını da belirtelim. Evlerinde de aynı karne söz konusu ve milli aradan önce konuk ettikleri son rakipleri Comunicaciones karşısında hiç varlık gösterememişler, tam 18 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

Gimnasia ise rakibinin aksine üst sıraları zorlayan, ilk 4 adaylarından birisi. 17 galibiyetle 5. sırada yer alıyorlar ve 4. sıradan dasadece 1 adım uzaktalar. Ancak son dönemde bir düşüş içinde olduklarının da altını çizelim. Nitekim milli ara öncesinde çıktıkları son 2 deplasman maçlarını da üst üste kaybetmişlerdi. Önce Olimpico’ya 8 sonra da ilk 4 yarışındaki direkt rakiplerinden biri olan Quimsa’ya 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım da formsuz bir dönemden geçiyordu ve milli ara onlara iyi gelmiştir diye düşünüyorum. Tabi bunun dışında pek de bir ortak noktaları yok. Gimnasia ilk 4 yarışında yer alan bir ekipken, Santa Fe ise düşmemek için uğraşan zayıf bir ekip. Dolayısıyla Gimnasia’nın bu maçı bir reaksiyon fırsatı olarak göreceğini, deplasmanda olmalarına rağmen kalite farkını konuşturarak kazanacaklarını ve bunu yaparken de düşük handikapı geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.56
Hovarda Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …