Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Ürdün – Avustralya İddaa Tahmini 12.07.22

Ürdün – Avustralya İddaa Tahmini 12.07.22

Endonezya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIBA Asya Kupası A grubu ilk maçında Ürdün Salı günü saat 11:00’da Avustralya ile karşılaşacak. İddaa Ürdün lehine 20.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 18.5 olarak açıklamış.

Ürdün, Temmuz ayının başında Dünya Kupası elemelerinde boy göstermiş ve Lübnan’a deplasmanda sürpriz şekilde 19 sayı farkla kaybettikten sonra deplasmanda Asya Kupası’nın ev sahibi Endonezya’yı ise beklendiği gibi rahat bir şekilde, 25 sayı farkla geçmişti. Bu sonuçlarla beraber 6 maçtan 4 galibiyet çıkarıp Dünya Kupası elemelerinde 2. tur biletini kapmayı başarmışlardı. Devşirme Tucker, tecrübeli Abbas, Bursasporlu Ahmet takımın öne çıkan isimleri.

Avustralya ise C takımı ile bu turnuvaya geliyor olsa da en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Geçtiğimiz günlerde çıktıkları Dünya Kupası elemeleri penceresindeki 3 maçarını da kazanmışlardı, Çin’i önce 7 sonra 23 ve Japonya’yı ise 36 sayı farkla sahadan silmişlerdi. Ancak şunu da belirtelim bu turnuvada Dünya Kupası elemelerinde kadroda olan iki tecrübeli isim Dellavedova ile Blanchfield’dan faydalanamayacaklar, yani güç kaybettikleri bir gerçek. McCarron, Thon Maker ve Froling en güvendikleri isimler konumunda.

Normal şartlarda Avustralya tam kadro gelseydi elbette iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı olduğunu söyleyecektik. Ama Avustralya’nın bu kadrosu gerçekten C takımı niteliğinde. Ürdün ise tam kadro ile sahada olacak ve rakibi böyle eksik yakalamışken daha bir motive olacaklarını tahmin ediyorum. Devşirme skorer Tucker ve yakından tanıdığımız Ahmet Düverioğlu liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+20.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (+18.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …