Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Milli Takımı / Uruguay – Dominik Cumhuriyeti 02.08.19

Uruguay – Dominik Cumhuriyeti 02.08.19

PanAmerikan Oyunları kapsamında Uruguay Cuma saat 18:30’da Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise Dominik’in direkt galibiyeti için 1.36 oran belirlemiş.

Uruguay Dünya Kupası’nda yer almayacak dolayısıyla bu turnuva onlar için sadece formalite niteliğinde. Zaten kadroları da bunu gösteriyor. İlk maçta güçlü Arjantin’den tam 37 sayı fark yedikten sonra ikinci maçta kendileri gibi iddiasız Meksika’yı ise 11 sayı farkla yenmişlerdi. Tecrübeli yıldızları Granger ile Batista’nın yokluğunda Parodi ve Rojas öne çıkan isimler oldular.

Dominik ise Dünya Kupası’nda yer alacak takımlardan biri ve bu nedenle de turnuvayı ciddi bir hazırlık olarak görüyorlar. İlk maçta iddiasız Meksika karşısında zorlansalar da uzatmada kazanmışlardı. İkinci maçta ise güçlü Arjantin’e kafa tuttular ve maçı yine uzatmaya götürdüler ama bu kez 5 sayı ile kaybettiler. Eloy Vargas, Sadiel Rojas, Juan Suero gibi isimleri formdalar.

Uruguay’ın belirttiğim gibi herhangi bir iddiası yok bu turnuvada çünkü Dünya Kupası’nda yer almayacakları için önleri büyük bir turnuva yok. Dominik ise Dünya Kupası’na en iyi şekilde hazırlanmak istiyor ve son maçta güçlü Arjantin’e kafa tutarak kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Bu maçta daha zayıf ve iddiasız olan rakiplerine karşı hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.36
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …