Anasayfa / Dallas Mavericks / Utah Jazz – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 26.03.24

Utah Jazz – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Salı günü saat 04:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 235.5 olarak açıklamışlar. 

Jazz son dönemin formsuz takımlarından birisi, son 5 maçlarını kaybettiler ve bu nedenle de 29 galibiyette kaldılar. Artık play-in potası ile aralarındaki fark 7 maça çıktı ve kalan 11 maçta bunu kapatmaları pek mümkün görünmüyor… Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta üst üste zirve ekiplerinden Wolves farklı kaybetmişlerdi. Son 3 maçlarından ikisinde ise yüksek skorlar çıkmıştı, sırasıyla 226 sayı ve 266 sayı üreitlmişti o maçlarda. Dunn dışında eksikleri yok. 

Dallas ise rakibinin aksine son dönemde formda, üst üste 3 maçlarını kazanarak 41 galibiyete ulaaştılar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar ki bir maçları da eksik. Evden uzaktaki son 5 maçlarına baktığımızda 3 tanesinde 248, 266, 245 sayı çıktığını gördük. Green’den bu maçta da faydalanamayacaklar ve Kleber’in durumu maç saatinde belli olacak. Ama asıl önemli olan Doncic ve Irving’in sağlıklı bir şekilde sahada olacak olmaları.

İki takım arasında elbette bir seviye farkı var, bunu puan tablosunda da görüyoruz. Ama daha da önemli süper yıldız farktörü. Dallas’da iki isim var bu statüde, Doncic ile Irving. Jazz’da ise yıldız statüsünde bir isim, Markkanen varken süper yıldız statüsünde bir silahları yok. Tempoyu seven bir takım olmaları ama savunmada yumuşak kalmalarıyla beraber Dallas’ın onları Doncic-Irving ikilisi ile rahatlıkla cezalandıracaklarını, karşılığını ise atarak vereceklerini düşünüyorunm. Dolayısıyla öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (235.5) – 1.48
intobet Oranı: ÜST (235.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …