Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 15.11.23

Utah Jazz – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 15.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Çarşamba günü saat 05:00’da Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Utah konferansın formsuz ekiplerinden birisi ama son maçlarında konuk oldukları denk rakiplerinden Grizzlies’ı 6 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demişler ve 10. maçlarında 3. galibiyetlerini elde etmişlerdi… Evlerindeki performanslarının ise iyi olduğunu söyleyebiliriz rahatıkla, son 3 maçtan ikisini kazandılar ve tek kayıplarında da Orlando karşısında son topa kadar direnmişler ama 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Kessler’den yine faydalanamayacaklar, Collins’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Blazers’ın durumu da rakibinden farksız değil, hatta onlar bir tık daha formsuzlar, son 3 maçlarını üst üste kaybederek moralsiz bir şekilde geliyorlar bu deplasmana. Evden uzaktaki 2 maçlarında da galibiyetle tanışamadıklarını gördük, Kings’e direnseler de uzatma sonunda 3 sayı ve güçlü Lakers’a da 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 13 Kasım’daki o son maçta 110 sayı üretmişler, Grant 23 sayı, 5 ribaund, Sharpe 19 sayı, 4 asist ve Mays 15 sayı, 12 asist ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. Brogdon, Henderson ve Simons’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Konferansın alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. İki takım da sezon sonuna doğru play-in yarışında olacaktır ve orada birbirlerinin direkt rakibi olacakları için bu maçtaki sonucun ne kadar önemli olacağını görecekler. Blazers zaten vasat bir kadroya sahip, bir de Brogdon, Henderson, Simons gibi 3 önemli kısa olmayınca işleri daha da zorlaşıyor. Bu deplasmanda da Grant ve Sharpe liderliğinde direneceklerini düşünsem de sonunu getirebileceklerini sanmıyorum. Böyle düşük bir handikapta kalabilmeleri zor görünüyori 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …