Anasayfa / İddaa Tahminleri / Valencia – Partizan İddaa Tahmini 19.01.23

Valencia – Partizan İddaa Tahmini 19.01.23

Turkish Airlines Euroleague 20. hafta mücadelesinde Valencia Perşembe günü saat 22:45’de Partizan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar.

Yarasalar son dönemde önemli ssakatlıklarla boğuşmalarına ve eksik olmalarına rağmen üst üste 2 galibiyet alarak play-off yarışından kopmadılar. Şuana kadar çıktıkları 19 maçtan 9 tanesini kazandılar, play-off yarışından sadece 1 adım gerideler. Endesa ve Euroleague’deki son 4 maçlarından 3 taensinde ise bizlere yüksek skorlar izlettiklerini görmüştük, 164, 162 ve 195 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak haftasonu konuk ettikleri Manresa’yı 103-92’lik skorla sayıya boğmuşlardı adeta. Claver, Hermannsson, Rivero, Van Rossom’dan yine faydalanamayacaklar, yeni transfer Evans da bu maçta forma giyemeyecek. 

Partizan ise son dönemde sakatların da iyileşmesiyle bir çıkış yakaladı ve koç Obradovic’in istediği seviyeye yavaş yavaş yükseliyorlar diyebiliriz. Bu çıkışta sergiledikleri etkili hücum performansları ile de dikkat çektiler kuşkusuz. Euroleague sahnesindeki son 3 maçlarından iksiinde bizlere 180 ve 171 sayı izletmişlerdi. 16 Ocak’ta Adriyatik’de oynadıkları son maçta ise konuk ettikleri zayıf rakipleri Skopje’ye tam 120 sayı göndermişlerdi! Koprivica dışında eksikleri bulunmuyor. 

Play-off hedefi olan ve son haftalarda ritim yakalamış iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de tempoyu seviyor, geçiş hücumları ve hızlı hücumlar önemli silahları arasında. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini ve savunmaların geri planda olacağını düşünüyorum. Bir tarafta Jones, Harper, Webb, Dubljevic, diğer tarafta Punter, Exum, Nunnally, LeDay gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmemeleri bence sürpriz olur. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (163.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …