Anasayfa / İddaa Tahminleri / Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 01.11.20

Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 01.11.20

İspanya Liga Endesa 9.hafta mücadelesinde Valencia Pazar saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Yarasalar adına Endesa’da işler yolunda gidiyor diyebiliriz, 7 maçtan 4 tanesini kazandılar ve şuanda play-off potasında yer alıyorlar. Hücum performansları da iyi diyebiliriz, ortalama 81 sayı üretiyorlar. Evlerindeki son maçta ise Zaragoza’yı yüksek skorlu geçen maçın ardından 93-84 ile geçmeyi bilmişlerdi. Haftaiçi ise CSKA deplasmanında fazla direnemediler ve 84-75 ile yenilmişlerdi. Kalinic ve Marinkovic’in devreye girerek Dubljevic’e yardım etmeleri ile hücum potansiyellerini yükselttiler.

Real Madrid sezona Euroleague sahnesinde çok kötü bir giriş yapmış olsa da Endesa’da işler yolunda. 7 maçlarında da hata yapmadılar, ortalama 89 sayı göndermişlerdi. İki kulvardaki son 3 maçlarından ikisinde de bizlere bol skorlu mücadeleler izlettiler, sırasıyla 170 ve 182 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Carroll’un ritmini bulması ve Thompkins’in de pota altı etkinliği ile x-faktör olması tekrar eski hücum seviyelerine ulaşmalarını sağladı.

İki takım da son maçlarda tempolarını yükselttiler ve hücumda farklı opsiyonları devreye sokarak skor üretimi konusunda sorun yaşamıyorlar. Real Madrid’de Llull ile Campazzo’ya Carroll’un da eşlik etmesi, pota altında da Tavares’in yanına Thompkins’i koyabildikleri için hücumda kendi standartlarına yükselmiş durumdalar. Bu maçta da deplamanda olmalarına rağmen favori konumundalar ama taraf bahsi yine de riskli geliyor bana. Bu nedenle iki takımın da yüksek skor potansiyelleri ile tempoyu forse edeceklerini, karşılıklı olarak 80 sayıları geçeceklerini düşündüğüm için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

CSKA Moskova – Olympiakos İddaa Tahmini 03.12.20

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadeleisnde CSKA Moskova Perşembe saat 20:00’da Olympiakos ile karşılaşacak. Hem …