Anasayfa / İddaa Tahminleri / Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 08.06.21

Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 08.06.21

İspanya Liga Endesa yarı final serisi 2. maçında Valencia Salı saat 22:15’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.52 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.75 olaral belirlemiş.

Yarasalar ilk maçta rakibi eksik yakalamış olmasına rağmen çok kötü şut atmış ve 81-70 ile kaybetmekten kurtulamamamışlardı. Hermannsson 11 sayı, Labeyrie 11 sayı ve Dubljevic 110 sayı, 12 ribaund üreterek takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar, yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olmuşlardı. Kalinic, Williams ve Prepelic gibi isimleri devreye sokamamaları onların hücumdaki performanslarını net olarak aşağı çekmişti. Rakibi neredeyse oyun kurucusuz yakalamışken istediklerini alamamışlardı. 

Real cephesinde sakatlıklar ve hastalıklardan dolayı ciddi eksiklerin olduğu ilk maçta Causeur 24 sayı ve Tavares 17 sayı ile taşın altına ellerini sokmuşlar, galibiyetin mimarları olmuşlardı. Hali hazırda Abalde, Reyes, Llull, Laprovittola, Thompkins ve Randolph’dan yoksunken bir de ilk maçta Garuba ve Rudy’i kaybettiler. Bu maçta oynama durumları maç saatinde belli olacak. Ama onlar oynasa bile ilk maçtaki 11 farkın bir sebebinin de Valencia’nın kötü hücum etmesi olduğunu unutmayalım. 

İlk maçtaki skor Real’in eksiklerini de düşününce biraz aldatıcı olabilir. Ayrıca Valencia’nın ilk maçtaki kadar kötü hücum etmeyeceğini ve bu maçta kendi sahalarında tamam mı devam mı diyeceklerini unutmayalım. Bu kez Prepelic, Kalinic, Dubljevic’i net şekilde devreye sokacaklarını, Real’in özellikle guard rotasyonundaki eksiklerini daha fazla işleyeceklerini ve kazanarak seride durumu 1-1 yaparak şanslarını 3. ve son maça taşıyacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …