Anasayfa / İddaa Tahminleri / Valencia – Zaragoza İddaa Tahmini 20.06.20

Valencia – Zaragoza İddaa Tahmini 20.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası B grubu 2. maçında Valencia Cumartesi saat 22:30’da Zaragoza ile karşılaşacak. İddaa Valencia’nın toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Yarasalar ilk maçta ev sahibi avantajını da kullanarak Andorra gibi dişli bir rakip karşısında 74-90 gibi net bir skorla kazanarak turnuvaya başladılar. Tobey ve Abalde beklenenden çok daha iyi bir performans sergilediler ve takımlarını galibiyete taşıdılar. Zaten bu ikiliden gelen x-faktör katkısı sayesinde de hücumda çok rahat hareket edip 90 sayılara kadar ulaşmışlardı. Ayrıca iki tecrübeli isim Sastre ve Van Rossom’un da hazır görüntü vermeleri onlar adına kritikti.

Zaragoza açısından ise turnuva kötü başladı. Burgos karşısında savunmada ciddi sınıfta kaldılar ve 86-92’lik skorla yenildiler. Sezon boyunca bu kadar kötü değillerdi savunmada ama demek ki ara onlara yaramamış. Hücumda ise beklendiği gibi Ennis, Benzing, Radovic üçlüsü ile ayakta kaldılar. Ancak savunmada böyle yumuşak oldukları sürece sezon boyu sergiledikleri iyi oyuna yaklaşamazlar. İkinci maçta da birdenbire toparlanmaları zor.

Valencia taraftarsız oynanan bu turnuvada yine de ev sahibi avantajı ile bir adım önde. İlk maçta da Andorra karşısında beklenenden çok daha iyi bir performans sergilediler ve 90 sayı üreterek kazandılar. Özellikle Abalde’nin turnuvaya böyle formda başlaması koç Ponsarnau’nun elini hücum sistemi anlamında çok güçlendirmiş oldu. Bu maçta da Tobey ve Dubljevic ile pota altında, Abalde ve Van Rossom ile dışarıdan rahat skor üreteceklerini, bir kez daha 90 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.94
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …