Anasayfa / Edmonton Stingers / Vancouver Bandits – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 30.06.24

Vancouver Bandits – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 30.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Vancouver Bandits Pazar günü saat 05:30’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.71 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Vancouver son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 10. maçlarının ardından 8. galibiyetlerini aldılar ve sadece Batı Konferansı’nda değil, ligde en iyi galibiyet yüzdesine sahip takım konumundalar. Ayrıca bu sezon evlerinde oynadıkları 6 maçın tamamını kazandıklarını, yollarına namağlup devam ettiklerini de belirtelim. Buradaki son maçlarında Ottawa’yı tam 37 sayı farkla basketboldan soğutmuşlardı adeta!

Edmonton ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 7 galibiyete ulaştı, yani rakiplerini sadece 1 adım geriden takiplerini sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine bakınca da işlerin yolunda gittiğini görüyoruz, evden uzaktaki son 5 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son 2 maçta Calgary’i 7 sayı ve Winnipeg’i ise 10 sayı farkla, etkili hücum performansları sayesinde yendiklerini görmüştük. 

İki takım bu sezon ilk kez 5 Haziran’da Edminton’un sahasında karşılaşmışlardı. Vancouver deplasmanda olmasına rağmen kalite farkını ortaya koymuş, zaman zaman zorlansa da 3 sayı farkla kazanmayı bilmişti. Son dönemde yakaladıkları form grafiği sayesinde de liderlik koltuğuna oturmayı başardılar. Bu maçta da evlerinde olmanın avantajını iyi kullanıp direkt rakiplerinden biri olan Edmonton karşısına tam motive olmuş şekilde çıkarak kazanacaklarını düşünüyorum. Handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …