Anasayfa / İddaa Tahminleri / Vancouver Bandits – Ottawa Blackjacks İddaa Tahmini 23.06.24

Vancouver Bandits – Ottawa Blackjacks İddaa Tahmini 23.06.24

Kanada Ligi mücadelesinde Vancouver Bandits Pazar günü saat 05:30’da Ottawa Blackjacks ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Vancouver bu sezon çıktığı 9 maçtan 7 tanesini kazandı ve bu sayede de sadece bulunduğu Batı Konferansı’nın değil tüm ligin en çok galibiyet alan takımı konumunda. Evlerinde de beşte beş yaptılar bu sezon. Son olarak 16 Haziran’da konuk ettikleri Rattlers’ı 13 sayı farkla, rahat bir şekilde geçmeyi bilmişlerdi. Moore, Copeland, Karnik gibi yabancı oyuncuların yanı sıra Notice ve McEwen gibi iki etkili yerli oyuncuya da sahipler.

Ottawa ise son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve zaten toplamda da 8 maçtan sadece 2 galibiyet alabildi. Sadece Doğu Konferansı’nın değil, tüm ligin en zayıf takımı konumundalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz, önce Scarborough’ya 14 sayı spnra da Edmonton’a 1 sayı farkla kaybetmişlerdi. 21 Haziran’da son nefeste kaybettikleri o maçta Tate 21 sayı, 5 ribaund, Veinot 17 sayı, 8 ribaund ve Ferguson 14 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Vancouver tüm ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımıyken, Ottawa ise en kötü takımı konumunda. Bu maçta da bu kalite ve seviye farkının net olarak sahaya yansımasını bekliyorum. Vancouver’ın taraftarı önünde sürprize izin vermeyeceğini, Moore, Copeland, Karnik, Notice, McEwen gibi silahlarla handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …