Anasayfa / Cangrejeros / Vaqueros de Bayamon – Cangrejeros İddaa Tahmini 12.08.21

Vaqueros de Bayamon – Cangrejeros İddaa Tahmini 12.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Perşembe saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bayamon 11 maçın tamamını kazandı ve ligin tek namağlup takımı olarak B grubunda da zirve koltuğunda oturuyor. Son 2 maçlarına bakarsak önce içerde Ponce’u tam 24 sayı farkla sonra da deplasmanda San German’ı 12 sayı farkla rahat yendiklerini görmüştük ki zaten şuana kadar rakiplerine ortalama 15 sayı farkla üstünlük kurdular. San German karşısındaki o son maçta Mojica 24 sayı, Rodriguez 22 sayı, 12 asist ve Uter de 18 sayı, 5 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıyan isimler olmuşlardı. 

Cangrejeros ise 12 maçtan 5 tanesini kazanabildi ve kendisine B grubunda, 3. sırada yer bulabildi. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 4 maçtan 2 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son deplasman maçlarında ise ligin güçlü takımlarından Quebradillas’a tam 22 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçta ise konuk ettikleri Carolina’yı zorlanmadan 9 sayı farkla geçtiler, o maçta Avrupa basketbolundan da tanıdığımız Thomas Robinson 25 sayı, 11 ribaund, 4 asist, Gaines 21 sayı ve Bishop 18 sayı, 10 ribaund ile öne çıkmışlardı. 

Bayamon tartışmasız ligin en formda ve istikrarlı takımı. 11 maçın tamamını kazanmış olmaları elbette tesadüf olamaz. Mojica ve Rodriguez gibi iki önemli isimleri var ellerinde. Cangrejeros sezon ortasında yaptığı Gaines hamlesiyle elbette güçlendi. Ama Bayamon gibi güçlü ve oturmuş bir takım karşısında onun da yeterli olabileceğini düşünmüyorum. Formda ev sahibinin 11 maçlık galibiyet serisine devam edeceğini, Rodriguez liderliğinde zafere ulaşabileceklerini tahmin ediyorum ki çift haneli farklarla kazanmaları da sürpriz olmayacaktır şuana kadar rakiplerine ortalama 15 sayı farkla üstünlük kurduklarını masaya koyduğumuzda.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …