Anasayfa / Capitans de Arecibo / Vaqueros de Bayamon – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 07.10.21

Vaqueros de Bayamon – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 07.10.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Perşembe saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.62 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bayamon 28 maçın ardından 25 galibiyet elde etti ve hem B grubunun hem de ligin lideri konumundalar. Tam 9 maçtır bileklerini bükebilen bir takım olmaması da ne kadar formda olduğunun net bir göstergesi zaten. Üstelik son 3 maçlarında da rakiplerine dominant performanslarla farklı üstünlük kurmuşlardı, Fajardo’yu 20, Humacao’yu 10 ve son olarak Cangrejeros’u 11 sayı farkla rahat yenmişlerdi. O maçta Doolittle 23 sayı, 10 ribaund, 7 asist ile triple-double’a yakın bir performans sergilemiş, Mojica da onu 21 sayı, 5 asist ile desteklemişti. 

Arecibo ise 30 maçtan topladığı 22 galibiyetle A grubunun lideri ve yerlerini garantilemiş durumdalar, play-off böyle girecekler bu maçın sonucundan bağımsız olarak. Ancak son maçlarda inişli çıkışlı performanslar sergiledikleri de bir gerçek, son 5 maçlarından 2 tanesini kaybetmişlerdi. Son 2 maçlarında içerde Cangrejeros’a 4 sayı farkla yenilirken, sonrasında ise yine içerde denk rakiplerinden Ponce’yi 5 sayı ile geçebilmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise bir diğer denk rakipleri Quebradillas’a 2 sayı farkla, son nefeste yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takımın gerek puan tablosundaki durumları gerekse kağıt üstündeki kadro yapılarına baktığımızda bir denklik görebiliriz. Ancak diğer taraftan Bayamon’un son maçlarda çok daha formda olduğunu, 9 maçtır kaybetmeyen ligin liderlik koltuğunda oturan ekibi olduğunu da unutmayalım. Elbette yerleri garanti ve bu maçı kaybetseler de durum değişmeyecek. Ama play-off öncesi her maçı halen ciddiye alan bir takım olarak ritmlerini kaybetmemek adına kendi sahalarında yine işi sıkı tutacaklarını, Doolittle ile Mojica liderliğinde galibiyete ulaşacak taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …