Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Varese – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 27.03.24

Varese – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 27.03.24

FIBA Europe Cup yarı final serisi ilk maçında Varese Çarşamba günü saat 22:30’da temsilcimiz Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar. 

İtalyan ekibi çeyrek final serisinde Çekya temsilcisi Nymburk’u deplasmanda 65-80 ve burada evlerinde 91-76 ile geçerek adlarını yarı final yazdırdılar. O seri sonrası liglerinde çıktıkları 2 maçta ise üst üste kayıplar yaşarken bir diğer ortak nokta da yüksek skorlu mücadelelerdi, bize sır1asıyla 193 ve 172 sayı izletmişlerdi o maçlarda. McDermott, Brown, Mannion, Gilmore takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı.

Temsilcimiz ise çeyrek final ilk maçında Portekiz deplasmanında Porto’ya 90-80’lik skorla kaybetse de İstanbul’da vidaları sıkarak 88-52’lik skorla kazandı ve yarı final biletini kaptı. Son lig maçlarında ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Bodrumspor karşısında zorlansalar da etkili bir hücum performansı eşliğinde 89-86’lık skorla kazanmayı başarmışlardı. O maçta Cavanaugh, Boutsiele, Taylor üçlüsü galibiyeti getirmişlerdi.

İki takım da liglerinde sıkınıtı yaşıyorlar ve düşme hattından aynı şekilde sadece 2 galibiyet uzaktalar. Ayrıca son maçlarında da benzer şekilde hücum odaklı, tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettiler bize yerel ligde. Seri 2 maç üzerinden oynanacağı için toplamda kimin daha çok sayı atacağı belirleyici olacak. Bir tarafta Mannion, McDerrmott, Brown diğer tarafta Cavanaugh, Boutsiele, Taylor, Scrubb, Bouteille gibi silahlar varken önceliğim yüksek skordan yana olacak. Birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandırarak 85 baremini aşmaları beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …