Anasayfa / Brindisi / Varese – Brindisi İddaa Tahmini 25.11.18

Varese – Brindisi İddaa Tahmini 25.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 8.hafta mücadelesinde Varese Pazar akşamı saat 20:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Varese hem Europe Cup hem de Serie A’da yoluna iyi şekilde devam ediyor. Serie A’da 7 maçtan 4 galibiyet çıkardılar ve play-off yarışında yer alacaklarının mesajını verdiler. Evlerindeki son iki Serie A maçında Trieste’yi 12 sayı farkla yenip Avellino’ya 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Brindisi ise ligin flaş ekiplerinden biri, 7 maçtan 5 galibiyet çıkardılar ve zirve takipçisi konumundalar. Deplasman karneleri ise gayet iyi, son 2 maçlarında sırasıyla Pistoia’yı 16 ve sonrasında Torino’yu 6 sayı farkla geçmişlerdi. Ayrıca son maçlarında da evlerinde ağırladıkları Brescia’yı 7 sayı farkla geçmişlerdi, 4 maçlık bir galibiyet serileri var ligde.

Denk güçlerin mücadelesi teriminin tam anlamıyla içini doldurabilecek mücadelelerden biri. Gerek Varese’nin haftaiçi Avrupa maçı yapmış olması gerek Brindisi’nin deplasmanlar da hayli etkili bir takım olmasıyla birlikte misafir takımın teraziyi dengelediğini söylemek yanlış olmaz. Brindisi’nin kaybetse de son topa kadar direneceğini ve handikap içerisinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı:  MS 2 (+5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.69
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …