Anasayfa / İddaa Tahminleri / Varese – Sassari İddaa Tahmini 05.11.23

Varese – Sassari İddaa Tahmini 05.11.23

İtalya Lega Basket Serie A 6. hafta mücadelesinde Varese Pazar günü saat 21:00’da Sassari ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışlar.

Varese ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve sadece 1 galibiyette kaldılar, dolayısıyla alt sıralardan kurtulamıyorlar. Aynı zamanda Europe Cup’da da mücadele ediyorlar ve iki kulvardaki son 5 maçlarında sadece 1 kere buradaki barem geçilmemişti ki onda da 169 sayı çıkmıştı zaten! Son olarak 2 Kasım’da konuk ettikleri TSU’yu 109-83 ile ezip geçmişlerdi. O maçta Shahid 20 sayı, 4 asist, Brown 18 sayı, 6 ribaund, Moretti 15 sayı, 5 asist ve Woldetensae 13 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. Hanlan da 12 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile onlara eşlik etti.

Sassari’nin de durumu rakibinden farklı değil, onlar da 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve alt sıralardan kurtulamadılar şuana kadar. Onlar da Avrupa’da mücadele ediyorlar BCL sahnesinde İki kulvardaki son 4 maçlarını üst üste kaybetmiş durumdalar. Bu kötü sekanstaki son maçta konuk ettikleri Tortona karşısında savunmada sınıfta kaldıklarını gördük, 74-94 ile kaybettiler. 

İki takım da sezona istediği gibi başlayamadılar. Dolayısıyla bu maçta şiddetle galibiyete ihtiyacı olan iki ekibin kapışmasını izleyeceğiz. Taraf ya da handikap bahsi açısından zorlu bir maç olacağı düşüncesindeyim. Diğer yandan Varese’nin tempoyu ne kadar sevdiğini ve rakipleri de bu temponun içine soktuğunu biliyoruz. Sassari de zaten tam sahada daha verimli olan, daha mutlu olan bir ekip. Bu nedenle de bu maçta karşılıklı olarak birbirlerinin savunma zaaflarına cezaları kesip bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.51
Rexbet Oranı: ÜST (169.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …